Opowiem Ci trochę o sobie…

Mam na imię Aga i jestem fotografką produktową. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach fotografii produktowej u takich fotografów jak Marti Sans, Emma-Jane Lewis, Karl Taylor.

Przez kilka lat pracowałam na etacie na stanowisku specjalisty ds. podatku VAT. Gdy zostałam mamą, mój świat przewrócił się do góry nogami
i postanowiłam, że nie chcę spędzać całego dnia w pracy, wpatrując się
w paragrafy. Wykorzystałam moją szansę na rozwój i zaczęłam wykonywać zdjęcia produktowe, a moimi klientami zostali rękodzielnicy.

Dlaczego akurat oni? Hobbystycznie zajmowałam się wyplataniem makram i wiem, jak ważne jest uchwycenie każdego elementu produktu, w który wkładasz całe serce.

Szybko okazało się, że przynosi mi to wiele satysfakcji i radości, a poza tym nie ogranicza w mojej kreatywności i pozwala na ciągły rozwój osobisty. Właśnie tak zaczęła się moja historia z fotografią.

Fotograf produktowy, który stawia na Twoją markę

Pracuję w moim domowym studio fotograficznym. Wykonuję aranżowane sesje produktowe, opracowuję koncepcję sesji i dobieram dodatki i tła w taki sposób, aby nawiązywały do charakteru produktu lub jego funkcji oraz wpisywały się
w wartości całej marki. Oprócz realizacji sesji zdjęciowych zajmuję się też postprodukcją, czyli obróbką graficzną zdjęć. Efektem są wysokiej jakości zdjęcia, które oddają ducha Twojej marki.

Dzięki takiemu podejściu stworzone przeze mnie materiały nie tylko wpływają na zwiększenie sprzedaży danego produktu, ale również pomagają w spójnym kształtowaniu atrakcyjnego wizerunku całej marki i umocnieniu jej pozycji na rynku.

Fotografia to część mojego życia, ale…

…prywatnie jestem mamą 4-letniego chłopca, uwielbiam podróżować
i odkrywać nowe miejsca. Mam w sobie ogromną ciekawość świata, która pozwala mi spojrzeć nawet na drobiazgi z ogromnym zachwytem. Relaksuję się, słuchając cięższych brzmień. Dobrego sernika i zielonej herbaty nie odmawiam.

Wejdź na mój instagram i sprawdź co u mnie nowego!

Kliknij tutaj, aby przejść do oferty.